Specialista/ka podpory makléřského obchodu

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista/ka podpory makléřského obchodu.

Pracovní náplň a hlavní odpovědnosti

  • Budete komunikovat s obchodními partnery (tj. makléři) České pojišťovny
  • Většinu pracovní náplně strávíte vyhotovováním nabídek
  • Časté je také vyřizování dotazů makléřů - po telefonu i e-mailu
  • Bez spolupráce s ostatními odděleními pojišťovny (zejména úsek underwritingu) se neobejdete
  • Pracovat budete v prostředí interních systémů, na které vás důkladně zaškolíme

Požadujeme:

  • Min. SŠ zakončené maturitou
  • Uživatelskou znalost PC (MS Office)
  • Zkušenost v pojišťovnictví výhodou
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Proklientský přístup je nezbytný
  • Samostatnost, flexibilitu a pečlivost

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr se zázemím kapitálově silné společnosti
  • Zajímavou práci v dynamickém prostředí a velmi dobrém pracovním kolektivu
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu prostřednictvím školení a tréninků
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (např. Multisport kartu, fitness tělocvičnu přímo v budově, 5 týdnů dovolené, sickdays, další dny volna z kolektivní smlouvy, slevy na produkty aj.)

Doplňující informace:

  • Nástup: Co nejdříve
  • Místo výkonu práce: Praha Pankrác

Těšíme se na Vámi zaslaný motivační dopis a strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Darina Kazdová
Na Pankráci 1720/123
140 00  Praha-Nusle
Česká republika