Specialista podpory klientů - Poloviční úvazek

Chcete pracovat pro jedničku na trhu? Jste komunikativní a chcete být v úzkém kontaktu s klienty? Je tu pro Vás šance nastartovat svou kariéru u České pojišťovny, člena skupiny Generali, která aktuálně hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Specialista podpory klientů - poloviční úvazek.

Pracovní náplň:

  • Zajištění telefonické podpory externích a interních klientů na příchozích hovorech - vyřešení servisních požadavků
  • Příjem a zpracování požadavků od klientů a dotazů k pojistným událostem
  • Samostatná administrativní činnost a práce s interními systémy

Požadujeme:

  • Pokud si "plácneme", na nástupní den nám přinesete alespoň výuční list,
  • Sympatickou a přátelskou povahu jakéhokoliv věku, která nezkazí žádnou srandu, ale svoji práci bere vážně a zodpovědně,
  • Svoji práci v klientském prostoru chápete jako možnost pomoci druhým,
  • Časovou flexibilitu - zejména o víkendech a večerní době - ochotu ve střídání víkendových a večerních směn.

Nabízíme

  • Práci na zkrácený úvazek (20 hodin/týdně)
  • Pracovní doba PO - PÁ: 4 hod. v rozmezí 16:00 - 22:00)
  • Víkendové směny: 8 hod. v rozmezí 7:00 - 19:00
  • Možnost plánovat si směny dle svých potřeb
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský přístup
  • Kvalitní zaškolení
  • Zajímavé zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, 2 dny volna navíc, stravenky, příspěvek na životní pojištění, nebo penzijní připojištění, výrazné slevy na produkty, sportovní aktivity, úrazové pojištění pro všechny zaměstnance...)

Doplňující informace

  • Pracoviště: Třída Míru - Pardubice
  • Nástup: 1.7.2018

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Filip Lazár
třída Míru 2647
530 02  Pardubice
Česká republika