Analytik IT

Jsme Česká pojišťovna, člen mezinárodní skupiny Generali a největší pojišťovna na českém trhu. Věříme, že vše co děláme, pomáhá jít lidem dál. Proto se snažíme ve všech činnostech skloubit tradici s moderními přístupy. Ve skupině Generali dbáme na zaměstnávání excelentních odborníků a práci s nimi. V tuto chvíli hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici analytik IT v týmu business process managementu, který nám v tomto úsilí pomůže.

Náš nový kolega bude zpracovávat složitější analýzy, připravovat interpretace a koordinovat spolupráci s kolegy z jiných útvarů (př. IT, služby klientům).

Náplň práce

  • Implementace BPM (Business Process Management) řešení a v rámci projektů v pojišťovnictví.
  • Analýza požadavků interního klienta podle používané metodiky.
  • Návrh funkčních designů (FD) – analytických podkladů pro vývoj.
  • Implementace funkcionalit (tvorba UI, design procesů, integrace).
  • Komunikace s klientem a IT oddělením participujících společností.
  • Koordinace činností v rámci projektu (analýza, vývoj, testování, nasazení).

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru IT (zaměření na aplikaci statických metod výhodou).
  • Zkušenost s datovým modelováním a business analýzou.
  • Praktická znalost SQL (MS SQL, Oracle výhodou).
  • Zkušenost s programováním (JAVA nebo .NET výhodou).
  • Komunikativní znalost AJ (psaní dokumentace, častá komunikace s klientem/subdodavatelem).
  • Osobnostní předpoklady: samostatnost, organizační a komunikační schopnosti, chuť učit se nové věci.

Nabízíme

  • Perspektivní práci v stabilní společnosti s mezinárodním zázemím.
  • Samostatnou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu.
  • Příjemné pracovní prostředí (na práci máme klid i v kanceláři, žádný velký open space).
  • Po zapracování možnost home officu.
  • Širokou paletu benefitů: odborná školení, stravenky, v roce možnost mít až 31 dní volna, firemní aktivity (BBQ party, rodinný den, letní sportovky, Vánoční večírek), firemní posilovna zdarma, Multisport karta, slevy na pojištění a jiné, např. na divadlo, vitamíny, oblečení, elektroniku atd.

Pracoviště: Praha 4 - Pankrác
Nástup: dle domluvy/ihned

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Helena Ivančíková
Na Pankráci 123/1720
140 21  Praha-Nusle
Česká republika