SPRÁVCE KLIENTSKÉHO KMENE - Blansko

Česká pojišťovna a.s. hledá pro svou dceřinou společnost ČP Distribuce obchodníka pro oblast Blansko.

Pracovní náplň:

  • Aktivní správa pojistného kmene ve výši 2,5 mil. práce s klientelou po odchozím obchodníkovi)
  • Konzultace a poradenství přiděleným klientům v oblasti pojištění a financí
  • Nabízet nejširší škálu pojišťovacích a finančních produktů pod jednou značkou
  • Administrativa spojená s denní agendou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Schopnost věcné komunikace a argumentace
  • Příjemné vystupování a aktivní přístup
  • Chuť učit se novým věcem
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Předchozí obchodní zkušenosti
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Silné zázemí největší pojišťovny na trhu
  • Zajímavou a různorodou práci v každodenním kontaktu s lidmi
  • Vícesložkové odměňování fix+ provize+ bonusy
  • Odborný vzdělávací program
  • Podporu s individuálním přístupem manažera obchodní skupiny

Doplňující informace

Místo výkonu: Blansko
Nástup: ihned / dle dohody

Těšíme se na Váš životopis!

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Alice Blažíčková