Kontrolor/ka obchodních procesů

Chcete získat praktické zkušenosti a zajímá Vás oblast pojišťovnictví? Chcete pracovat v přátelském, různorodém týmu bezpečnostního managementu? Přihlaste se do České pojišťovny, člena skupiny Generali, která aktuálně obsazuje pozici Kontrolor specialista.

Co bude vaším úkolem:

  • nezávisle ověřovat činnosti obchodní služby podle platných interních předpisů ČP
  • samostatně řešit podněty, týkající se činnosti obchodní služby
  • spolupracovat s ostatními týmy v pojišťovně v oblasti GDPR

Jak si vás představujeme:

  • dokážete věcně komunikovat, argumentovat a stát si za svým rozhodnutím
  • velkou výhodou je znalost základních norem (nový občanský zákoník)
  • ovládáte anglický jazyk, alespoň na pasivní úrovni
  • zkušenosti z oblasti pojišťovnictví vítáme
  • máte uživatelskou znalost MS Office (zejména Excel)
  • min. SŠ vzdělání

Co Vám můžeme nabídnout:

  • přátelský tým, od kterého se toho můžete hodně naučit
  • zázemí a stabilitu mezinárodní skupiny
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • možnost vzdělávání a odborného růstu a široké spektrum zaměstnaneckých výhod

Doplňující informace

  • pracoviště: Praha - Pankrác
  • nástup: dohodou
  • Pracovní smlouva na dobu určitou za MD/RD, na 1 rok.

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Michaela Čudová