Poradce pro Partnerské aliance - FM - přidělíme klienty

ČP distribuce, dceřinná společnost České pojišťovny a člen skupiny Generali, hledá do svého týmu samostatného a aktivního kandidáta/kandidátku na pozici Poradce pro Partnerské aliance.

Náplň práce:

  • Konzultace a poradenství v oblasti pojištění a financí
  • Absolvování předem domluvených schůzek s klienty
  • Servis pro stávající klienty
  • Administrativní činnost

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Předchozí obchodní zkušenosti výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Uživatelskou znalost práce s PC
  • Čistý trestní rejstřík
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti a profesionální podporu
  • Zajímavou a zodpovědnou práci v každodenním kontaktu s lidmi
  • Klienty k oslovení
  • Odměňování formou fix + provize
  • Možnost kariérního růstu
  • Odborný vzdělávací program

Doplňující informace:

Pracoviště: Frýdek - Místek
Nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Alice Blažíčková