Administrativní pracovník - indexace dokumentů

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Administrativní pracovník - indexace dokumentů.

Pracovní náplň

  • Komplexní zpracování papírových i elektronických dokumentů
  • Digitalizace a indexace dokumentů v interních systémech a digitálním archivu
  • Kontrola a posouzení požadavků dle obsahu dokumentu
  • Distribuce dokumentů do příslušných specializací
  • Vytváření položek spisů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Schopnost samostatné a spolehlivé práce

Nabízíme

  • Zázemí stabilní, silné společnosti
  • Kompletní zaškolení
  • Pracovní dobu standardně mezi 6 a 15 hodinou
  • Široké možnosti dalšího vzdělávání
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, 2 dny osobního volna, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů a mnoho dalších výhod...)

Doplňující informace

  • Místo výkonu práce: Brno - Královo Pole
  • Datum nástupu: 1. 9. 2018

Těšíme se na Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Kristýna Zárubová
Purkyňova 101
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika