Analytik pro Obchodní službu

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Analytik pro Obchodní službu.

Pracovní náplň:

  • tvorba pravidelných reportů pro potřeby řízení výkonu interního partnera
  • vytváření analýz zaměřených na plnění cílů
  • vyhodnocování obchodních výsledků a motivací
  • příprava prezentací orientovaných na interpretaci obchodních výsledků
  • podílení se na plánování obchodních cílů, plánů a výkonových ukazatelů
  • spolupráce při vypisování motivací, nastavování odměňování

Požadujeme:

  • pečlivost a samostatnost
  • logické smýšlení a orientace v databázích
  • pokročilou znalost MS Excel (znalost makra výhodou)
  • znalost databázových aplikací a přístupů výhodou (Teradata, Power BI)
  • zkušenost s tvorbou prezentací (MS PowerPoint)
  • cit pro obchodní prostředí

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, silné společnosti
  • perspektiva kariérového růstu
  • bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů...)

Doplňující informace:

  • pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • nástup: ideálně od září nebo října

Kontakt

Česká pojišťovna, a.s.
Karolína Kozderová