Analytik/čka pro oblast životního pojištění

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali , hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku se zájmem o produkty životního pojištění na pozici Analytik

Co bude Vaším úkolem:

  • Hledat a navrhovat řešení problémů souvisejících s životním pojištěním a implementací produktových změn v kontextu fungování celé společnosti. Hledat nové přístupy k problémům.
  • příprava návrhu řešení pro IT a zadání požadavků pro realizaci v systémech ŽP
  • koordinace činností mezi útvary v rámci projektů - přesah do IT, služeb klientům, produktu
  • provádět detailní produktové analýzy včetně interpretace výsledků a doporučení návrhu řešení

Jak si vás představujeme:

  • máte ukončené VŠ vzdělání (technicko - přírodovědný směr výhodou)
  • umíte strukturovat problém a rozdělit ho na dílčí kroky
  • posuzujete řešení s nadhledem v kontextu všech relevantních aktivit
  • jste samostatný/á a nechybí Vám logické uvažování
  • rád/a prozkoumáváte nové oblasti, učíte se nové věci
  • komunikační dovednosti patří mezi Vaše silné stránky
  • zkušenosti na analytické pozici alespoň 3 roky

Co Vám můžeme nabídnout:

  • přátelský tým, od kterého se toho můžete hodně naučit
  • samostatnou a odpovědnou práci
  • možnost uplatnit a zrealizovat dobré nápady
  • možnost vzdělávání a odborného růstu a široké spektrum zaměstnaneckých výhod
  • ocenění aktívního přístupu k práci
  • zázemí a stabilitu mezinárodní skupiny

Dopňující informace:

  • pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Michaela Čudová