Produktový/á manažer/ka odpovědnosti - Právník

Rádi komunikujete, dobře se orientujete v souvislostech a máte chuť učit se novým věcem? Dokážete tvořit a baví vás to? Máte radost, když se Vám podaří něco prosadit, uvést v chod a vidět výsledky? Říkáte ano? Pak nabízíme šanci stát se součástí inspirujícího, přátelského týmu na pozici Produktový manažer/Právník pro odpovědnost.

Co bude vaším úkolem?

  • aktualizovat a tvořit pojistné podmínky, sazebníky, metodiku dle platné legislativy
  • provádět monitoring trhu a aktuální legislativy
  • seznámit se s daným produktovým portfoliem
  • pochopit základní principy profitability, konstrukci produktů a životního cyklus produktu
  • samostatně vyvíjet a zavádět nové produkty v dané oblasti
  • zodpovídat za implementaci produktů, včetně metodiky
  • školit obchodní týmy i tým likvidace
  • testovat frontendové i primární systémy

Jak si vás představujeme?

  • máte VŠ vzdělání – právní obor
  • máte zkušenosti z oblasti pojišťovnictví - výhodou
  • komunikační a vyjednávací schopnosti patří mezi Vaše silné stránky
  • ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • jste proaktivní, samostatný/á a zodpovědný/á

Když se domluvíme, jak to bude vypadat?

  • jsme velká firma, o zábavu tu není nouze
  • budete pracovat v pojišťovně, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují
  • v budoucnu budete mít možnost složit zkoušky a být vrchním disponentem
  • jde nám o to, aby se vám u nás líbilo a dobře pracovalo, postaráme se proto i o vzdělávání a odborný růst
  • o stravenkách, notebooku a telefonu asi mluvit nemusíme…

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • nástup: ihned nebo dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Michaela Čudová