PORADCE / SPRÁVCE KLIENTŮ ČESKÉ POJIŠŤOVNY- ÚSTÍ N.L.

BAVÍ VÁS OBCHOD A KOMUNIKACE S KLIENTY ?
CHTETE BÝT SOUČÁSTÍ SKVĚLÉHO TÝMU A MÍT PROFESIONÁLNÍ ZÁZEMÍ?
POKUD ANO, MÁME PRO VÁS ZAJÍMAVOU PRACOVNÍ NABÍDKU:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Péče a profesionální poradenství stávajícím klientům České pojišťovny,
  • zpracování návrhů, úprava a uzavírání pojistných smluv s klienty,
  • následný servis a správa portfolia v oblasti pojištění, investic a hypoték,
  • nabídka dalších služeb a produktů občanům i podnikatelům.

POŽADUJEME:

  • Min.středoškolské vzdělání s maturitou,
  • obchodní zkušenosti jsou vítané, nikoliv podmínkou,
  • komunikační schopnosti a příjemné vystupování,
  • samostatnost, osobní zodpovědnost a spolehlivost,
  • chuť k dalšímu rozvoji.

NABÍZÍME:

  • Zázemí v kanceláři v centru Ústí nad Labem, Mírové nám. 3097,
  • vícesložkové odměňování ( fixní příjem, provize, následné odměny za správu kmene ),
  • přidělení stávajících klientů ,
  • široké portfolio kvalilitních produktů,
  • profesionální zaškolení - systém odborného vzdělávání a tréninků,
  • maximální profesní a odbornou podporu,
  • flexibilní pracovní dobu.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

  • Pracoviště: ÚSTÍ NAD LABEM, Mírové nám. 3097
  • Česká pojišťovna a.s. obsazuje pozici pro svojí dceřinou společnost ČP Distribuce
  • nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Zaujala Vás nabídka? Pošlete nám svůj životopis, rádi se s Vámi setkáme.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Lada Velcová