Likvidátor strojního pojištění

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Likvidátora strojního pojištění.

Pracovní náplň

  • likvidace, revize a výplata středně složitých typů pojistných událostí,
  • komunikace s klienty a dalšími účastníky likvidačního řízení,
  • spolupráce s ostatními útvary ČP,
  • výpočty vzniklých škod v expertních systémech.

Požadujeme

  • SŠ s maturitou (ideálně ve strojním oboru),
  • praxe v oblasti strojírenství,
  • zkušenosti v pojišťovnictví velkou výhodou,
  • schopnost práce na PC (MS Office),
  • dobré komunikační schopnosti,
  • schopnost samostatně řešit problémy a rozhodovat,
  • flexibilita, empatie a zodpovědnost,
  • řidičský průkaz typu B, vlastní vozidlo a ochotu výjezdu ke vzniklým škodám do terénu.

Nabízíme

  • zázemí stabilní, silné společnosti s možnostmi rozvoje
  • práce pro jedničku na trhu
  • odbornou a zajímavou práci,
  • bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, kafeterie, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů...)

Doplňující informace

  • pracoviště: Brno
  • péče o klienty v oblastech - Brno a Jihomoravský kraj
  • nástup: 1. 10. 2018/dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Kristýna Zárubová
Purkyňova 101
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika