Likvidátor/ka pojištění motorových vozidel

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Likvidátor/ka pojištění motorových vozidel.

Pracovní náplň

  • Komplexní zpracovávání pojistných událostí na motorových vozidlech
  • Telefonická registrace pojistných událostí
  • Správa agendy spisů
  • Zajišťování a zpracování souvisejících dokumentů a požadovaných informací z dostupných informačních databází
  • Zodpovědnost za výpočty a výplaty vzniklých škod
  • Komunikace s klienty, makléři a dalšími účastníky likvidačního řízení
  • Práce v kanceláři, NIKOLI v terénu

Požadujeme

  • SŠ/odborné vzdělání s maturitou (zaměření na motorová vozidla výhodou)
  • Znalost konstrukce a techniky automobilů
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Časová flexibilita, přizpůsobivost
  • Ochota učit se nové věci
  • Týmová práce
  • Samostatnost a důslednost

Nabízíme

  • Fixní plat + bonusové ohodnocení dle výkonu
  • Neomezená možnost výkonového ohodnocení - vydělejte si podle množství a kvality odvedené práce
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský přístup
  • Pozice vhodná pro absolventy bez zkušeností v pojišťovnictví
  • Zajímavé zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, 2 dny volna navíc, stravenky, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, Kafeterie, výrazné slevy na produkty, sportovní aktivity, úrazové pojištění pro všechny zaměstnance…)

Doplňující informace

  • Pracoviště: Brno – Královo Pole
  • Nástup: 1. 10. 2018/dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Kristýna Zárubová
Purkyňova 101
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika