CRM analytik

Baví Vás práce s čísly, s velkými databázemi? Nejsme Cambridge Analytica, snažíme se v souladu se zákony i selským rozumem co nejlépe porozumět tomu, kdo je náš klient a jak se k němu chovat.
Jestli máte chuť zkusit vyrůst v prostředí práce s databázemi několika společností skupiny Generali v ČR, ve společnosti, která se již řadu let věnuje CRM, rádi Vás uvidíme.

Koho hledáme?

  • Chcete si vyzkoušet práci s jednou z největších klientských databází v ČR?
  • Naučit se budovat vztah s klientem po celou dobu jeho života?
  • Vyzkoušet si vytváření produkčních kódů, proces od business analýzy, přes programování, až po testování a ostrý provoz?
  • Zajímá vás různorodá práce na pomezí IT a obchodu v týmu s bohatými zkušenostmi?
  • Pokud umíte SQL, baví vás práce s daty, statistika, máte praxi v pojišťovnictví a nebojíte se přemýšlet a učit se, pak jste ten pravý pro nás.

Osobní zkušenosti nového kolegy s prací a týmem:

Na začátku mne nejvíce zaujali kolegové, s nimiž jsem se setkal na přijímacích pohovorech. Tým vás hned od počátku vtáhne. Ač se jedná o práci v open space,
mám tu klid na práci, ale i zábavu a humor o přestávkách. Mohu si vychutnat vynikající kávu a nemusím hledat drobné do automatu. Také si nemusím oblékat škrobené obleky.
Kolegové jsou otevření a vstřícní a hned od prvních dnů mi byl přidělen tzv. „buddy“ – tedy kolega, který mi se vším pomáhá a usnadnil mi můj rozjezd v nové práci.
Firma je to opravdu velká a tak se občas trochu ztrácím, ale systém, téměř na vše, je tu dokonale propracovaný a vždy se najde někdo, kdo vám zase pomůže se najít.

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha, Pankrác
  • nástup: dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Michaela Čudová