Analytik/Controller

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Analytik/Controller.

Pracovní náplň

  • Výpočty odměn pro obchodníky, provizní controlling
  • Analýza výkonu a odměn obchodníků
  • Vývoj, rozvoj a údržba nástrojů pro výpočet odměn
  • Zpracování a následné zajištění výplat plateb
  • Řešení reklamací v souvislosti s nástroji na výpočet, oprava chyb
  • Spolupráce na rozvojových projektech týkajících se motivačních systémů v rámci společnosti

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického nebo matematického zaměření
  • Pokročilá znalost MS Office Access aktivní využívání
  • Pokročilá znalost MS Office Excel - makra
  • Znalost SQL výhodou
  • Koncepčnost a samostatnost
  • Zájem o další rozvoj a profesní růst
  • Analytické myšlení a orientace na detail
  • Orientace na výsledek
  • Zkušenost v oblasti reportingu, analýz výhodou

Nabízíme

  • Silné zázemí největší finanční skupiny v ČR
  • Systém zaměstnaneckých výhod a benefitů
  • Možnost osobního růstu
  • Prostor pro iniciativu a seberealizaci
  • Práce v malém funkčním týmu

Doplňující informace

  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Pankrác
  • Nástup: ihned, případně dohodou
  • Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek
  • Pozice vhodná pro absolventy VŠ ekonomického či matematického zaměření

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Karolína Kozderová