Specialista dodávky služeb

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali , hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Specialista dodávky služeb.

Pracovní náplň:

• Procesní koordinace nasazování změn do produkčního prostředí společně s řešiteli a zadavateli.
• Napomáhání aktivně řešit problémy v průběhu implementace změn do produkčního prostředí
• Zajištění komunikace s uživateli, klienty, administrátory aplikací a vedením ohledně provozního stavu IT aplikací a systémů
• Zajištění komunikační matice na podporu provedení změny v produkčních systémech a zpětné vazby na poskytnuté služby
• Znalost procesu release/change management a deployment management
• Optimalizace IT procesů
• Příprava reportů pro vedení (statistiky, opatření,...)
• Další ad-hoc úkoly související s hlavními odpovědnostmi této pracovní pozice, zadané přímým nebo jiným odpovědným manažerem, odpovídající znalostem a zkušenostem pracovníka

Požadujeme:

• min SŠ případně VŠ vzdělání
• Obecný přehled v IT
• Znalost MS Office na pokročilé úrovni
• Komunikační, organizační a prezentační dovednosti
• Pečlivost a přesnost
• Analytické myšlení
• Ochota pracovat na svém odborném i osobním růstu

Nabízíme

• Práce v přátelském kolektivu
• Osobní rozvoj
• Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky, cafeterie, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů...)

Dopňující informace

  • pracoviště: Na Pankráci 1720/123, Praha 4, 140 21
  • nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Hana Dudová
Na Pankráci 123/7020
140 21  Praha-Nusle
Česká republika