Likvidátor zemědělského pojištění

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Likvidátor zemědělského pojištění pro region Brno.

Pracovní náplň

  • Likvidace pojistných událostí zemědělského pojištění (škody na plodinách a zvířatech)
  • Zpracování pojistných událostí v IT systémech
  • Osobní, písemná i telefonická komunikace s klienty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (zemědělská odbornost podmínkou)
  • Výborná znalost práce na PC (MS Office - MS Excel, MS Word)
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Vlastní automobil
  • Ochota cestovat
  • Příjemné vystupování, orientace na klienta
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Pečlivost, odpovědnost a samostatnost
  • Časová flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí silné pojišťovací společnosti
  • Zajímavou práci v moderním pracovním prostředí
  • Perspektivu profesního růstu a osobního rozvoje
  • Rozsáhlé zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, další volna z Kolektivní smlouvy, stravenky, Cafeterie, příspěvek na penzijní a životní připojištění, slevy na produkty ČP i partnerů, sportovní a kulturní akce pořádané ČP a další...)

Doplňující informace

  • Termín nástupu: 1. 12. 2018/dohodou
  • Místo výkonu: Brno

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Kristýna Zárubová
Purkyňova 101
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika