Specialista/ka korporátního obchodu

Máte zkušenosti v oblasti obchodu nebo úpisu průmyslového pojištění?
Pracujete rádi v týmu odborníků a přitom se potřebujete i osobně realizovat a zvyšovat svoje znalosti v daném oboru?
Máte energii pro každodenní komunikaci s obchodními partnery a přípravy nabídek pro jejich klienty podnikající v oblasti středních a velkých průmyslových podniků?
Pak hledáme právě Vás.

Co bude Vaším úkolem

  • zpracovávat nabídky pojištění v oblasti průmyslových rizik a připravovat pojistné smlouvy
  • ve spolupráci s oddělením risk managementu zajišťovat stanovení rozsahu a podmínek rizik přijímaných do pojištění v rámci daných kompetencí
  • aktivně komunikovat s TOP makléři na pojistném trhu s cílem realizovat nové obchodní příležitosti a rozvíjet obchodní vztahy
  • napomáhat ostatním útvarům k plnění obchodních cílů
  • úzce spolupracovat s kolegy zajišťujícími správu pojištění
  • odpovídat za odbornost a kvalitu spravovaného průmyslového portfolia

Co nabízíme

  • práci v příjemném a přátelském kolektivu
  • zajímavou a odpovědnou práci v oblasti průmyslových rizik
  • průběžné doplňování odborných znalostí a zvyšování odbornosti
  • širokou škálu zaměstnaneckých výhod – stravenky v hodnotě 100 Kč, stravování v budově, 5 týdnů dovolené, Cafeterie, sportovní, kulturní a vzdělávací aktivity, a další zajímavé benefity

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha 4, Na Pankráci
  • nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Michaela Čudová