Upisovatel/ka junior

Rádi komunikujete, dobře se orientujete v souvislostech a máte chuť učit se novým věcem? Chcete se dozvědět podrobnosti o úpisu pojištění motorových vozidel? Říkáte ano? Pak nabízíme šanci stát se součástí inspirujícího a přátelského týmu na pozici Upisovatele juniora.

Co bude vaším úkolem?

  • zajišťovat upisování rizik do stanoveného limitu u pojištění motorových vozidel
  • rozhodovat o přijetí/nepřijetí rizika do stanoveného limitu
  • spolupracovat s produktovými manažery a obchodními poradci
  • podílet se na změnách a testování systémů
  • pomáhat produktovým manažerům s vytvářením metodiky

Jak si vás představujeme?

  • máte min. SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • zkušenost z oblasti pojišťovnictví výhodou
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • ovládáte MS Office
  • analytické myšlení a samostatnost

Když se domluvíme, jak to bude vypadat?

  • jsme velká firma, o zábavu tu není nouze
  • budete pracovat v pojišťovně, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují
  • jde nám o to, aby se vám u nás líbilo a dobře pracovalo, postaráme se proto i o vzdělávání a odborný růst
  • o stravenkách, notebooku a telefonu asi mluvit nemusíme…

Dopňující informace:

  • pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • nástup: konec ledna 2019

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Michaela Čudová