Mobilní technik motorových vozidel

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Mobilního technika.

Koho hledáme:

  • osobu spolehlivou, s příjemným vystupováním
  • týmového hráče
  • klademe důraz na schopnost samostatně řešit a rozhodovat pracovní situace
  • bez důslednosti, disciplinovanosti a zákaznického přístupu se neobejdete

Náplň práce:

  • pořizování fotodokumentace a zápisů o prohlídce
  • provádění prohlídek poškozených vozidel
  • jednání s klienty a servisními středisky likvidace
  • odesílání získaných materiálů do servisního střediska
  • pracovní nasazení při kalamitách v ČR

Požadujeme:

  • vzdělání středoškolské s maturitou (ideálně technického směru - dopravní, strojní atd.)
  • organizační, analytické a komunikační dovednosti
  • odborné znalosti v oblasti autoopravárenství
  • řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič (vlastní auto)
  • částečný přehled o pojistných produktech pojišťoven (POV, HAV atd.)
  • výhoda: znalost oblasti likvidace, znalost zpracování výpočtu v expertním systému Audatex, praxe v autoopravárenství
  • beztrestnost
  • bydliště v Praze

Nabízíme:

  • zodpovědnou a různorodou práci v mezinárodním prostředí skupiny Generali
  • flexibilitu v rámci plánování pracovního dne
  • možnost seberealizace a dalšího osobního růstu
  • profesionální a podporující tým a nové zkušenosti
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů

Dopňující informace

  • pracoviště: Praha (MT pracuje z domova a provádí prohlídky v Praze, v případě kalamit po ČR)
  • nástup: dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Karolína Kozderová