PORADCE PRO KLIENTY - OBCHODNÍ KANCELÁŘ HRÁDEK NAD NISOU

Baví Vás kontakt s lidmi a obor financí?
Pokud ANO, máme práci přesně pro Vás:
HLEDÁME KOLEGU/ KOLEGYNI DO NOVĚ OTEVŘENÉ KANCELÁŘE ČESKÉ POJIŠŤOVNY - HRÁDEK NAD NISOU

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Profesionální poradenství stávajícím a novým klientům České pojišťovny v dané lokalitě
  • Rozšiřování portfolia a dlouhodobý klientský servis
  • Odborný a profesní růst

OČEKÁVÁME:

  • Komunikativní osobnost, zodpovědnost a proklientský přístup
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Chuť se dále vzdělávat a profesně růst
  • Praxe v obchodě nebo zkušenost v jednání se zákazníkem vítána

NABÍZÍME:

  • Zázemí nejsilnější společnosti na pojistném trhu
  • Finanční podporu (fixní příjem + provize + odměna za smlouvy ve správě)
  • Nejširší škálu finančních i nefinančních benefitů
  • Podporu manažerky obchodního týmu
  • Obchodní a produktové školení, možnost dalšího nadstavbového vzdělávání

DOPLŃUJÍCÍ INFORMACE:

Pracoviště: Obchodní kancelář České pojišťovny, 1. máje 68, Hrádek nad Nisou
Česká pojišťovna obsazuje pozici pro dceřinou společnost ČP Distribuce a.s.
Datum nástupu: dle dohody

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Lada Velcová