PORADCE PRO KLIENTY - OBCHODNÍ KANCELÁŘ ROUDNICE NAD LABEM

Zajímá Vás svět financí? Pracujete v tomto oboru nebo teprve přemýšlíte jak odbornost získat? Baví Vás kontakt s lidmi?
Pokud ANO, máme práci přesně pro Vás:
HLEDÁME KOLEGU/ KOLEGYNI DO OBCHODNÍ KANCELÁŘĚ ČESKÉ POJIŠŤOVNY ROUDNICE NAD LABEM

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Profesionální poradenství stávajícím a novým klientům České pojišťovny
  • Rozšiřování portfolia a dlouhodobý klientský servis
  • Odborný a profesní růst

OČEKÁVÁME:

  • Komunikativní osobnost a proklientský přístup
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Chuť se dále vzdělávat a profesně růst
  • Praxe v obchodě nebo zkušenost v jednání se zákazníkem vítána, nikoliv nutnou podmínkou
  • Řidičský průkaz, auto výhodou

NABÍZÍME:

  • Zázemí nejsilnější společnosti na pojistném trhu
  • Finanční podporu (fixní příjem + provize + odměna za smlouvy ve správě)
  • Nejširší škálu finančních i nefinančních benefitů
  • Podporu manažera obchodního týmu
  • Obchodní a produktové školení, možnost dalšího nadstavbového vzdělávání

DOPLŃUJÍCÍ INFORMACE:

Pracoviště: Obchodní kancelář České pojišťovny, Nám. J. z Dražic 106, Roudnice
Česká pojišťovna obsazuje pozici pro dceřinou společnost ČP Distribuce a.s.
Datum nástupu: dle dohody, nejlépe k 1.3.2019

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Lada Velcová