Manažer obchodního týmu

Máte ambice stát se Manažerem obchodního týmu v silné a prosperující firmě?
Reagujte rychle na naši nabídku!

Pracovní náplň:

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?
Máte praxi v oboru jako obchodník, poradce či makléř.
Máte ambici řídit tým obchodníků.
Máte přirozenou autoritu. Dokážete si svým profesním i osobním přístupem získat spolupracovníky i klienty.
Jste cílevědomý a aktivní

Charakteristika pracovní činnosti:

  • Posílení obchodních dovedností v oblasti pojišťovnictví
  • Zodpovědnost za plnění a výsledky
  • Definice a realizace obchodní strategie

Očekáváme:

  • Předchozí zkušenosti na obchodní pozici
  • Obchodní myšlení, tah na bránu, profesionální přístup
  • Schopnost předávat své zkušenosti dále
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou

Nabízíme:

  • Finanční paušály
  • Odměnu za výkon (obchod a budování skupiny)
  • Obchodní a produktové vzdělávání
  • Možnost čerpat firemní benefity
  • Zázemí silné a stabilní společnosti

Doplňující informace

  • Pracoviště: Kladno
  • Nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Vladimír Šimeček