Back - Office financí

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Tester pro finanční systémy

Co Vás čeká:

  • Správa a udržování číselníků účetních agend (např. účetní rozvrh)
  • Technická podpora a kooperace s týmem účetních metodiků
  • Spolupráce při tvorbě harmonogramu a formy testů
  • Zpracování, provedení a vyhodnocení testů (na základě zadání)
  • Zdokonalování a inovace stávajících pracovních postupů,
  • Provádění periodických oprav účetních atributů,
  • Komunikace s interním klientem (technická podpora a správa).

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického/technicko-administrativního směru,
  • Základní znalost účetnictví výhodou,
  • Uživatelská až nadstandardní znalost MS Office
  • Schopnost analytického uvažovaní
  • Velmi dobrá znalost práce na PC,
  • AJ především pro pochopení AJ textu

Nabízíme:

  • Příležitost kariéry v korporátním prostředí v jedné z největších pojišťoven
  • Zajímavou práci v profesionálním týmu
  • Profesní rozvoj
  • Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního/osobního volna, stravenky, cafeterie, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů...)

Doplňující informace:

  • Pracoviště: Praha 4
  • Nástup: Dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Hana Dudová
Na Pankráci 123/7020
140 21  Praha-Nusle
Česká republika