Upisovatel pojištění odpovědnostních rizik

Česká pojišťovna, a.s., člen mezinárodní skupiny Generali, hledá spolehlivého, precizního uchazeče/uchazečku na pozici Upisovatele pojištění odpovědnostních rizik.

Co bude Vaším úkolem?

  • zpracovávat individuální kalkulace a pojistné smlouvy v oblasti pojištění odpovědnostních rizik
  • zajišťovat stanovení rozsahu a podmínek rizik přijímaných do pojištění v rámci svěřených kompetencí
  • vyjednávat podmínky pojištění nad rámec vlastních autorit s kolegy v rámci Generali holdingu
  • aktivně komunikovat s makléři na pojistném trhu s cílem realizovat nové obchodní příležitosti a rozvíjet obchodní vztahy
  • úzce spolupracovat s kolegy zajišťujícími správu pojištění a poskytovat odbornou podporu ostatním týmům
  • odpovídat za spravované průmyslové portfolio

Jak si vás představujeme?

  • máte VŠ vzdělání s právním zaměřením (vhodné i pro absolventy)
  • ovládáte komunikaci v angličtině
  • máte smysl pro přesnost a pečlivost
  • dokážete se samostatně rozhodovat

Když se domluvíme, jak to bude vypadat?

  • jsme velká firma, o zábavu tu není nouze
  • budete pracovat v pojišťovně, které se daří a kde se dobré nápady doopravdy realizují
  • nabízíme zajímavou a odpovědnou práci v oblasti průmyslových rizik
  • čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří se dovedou navzájem podpořit a sdílet zkušenosti
  • jde nám o to, aby se vám u nás líbilo a dobře pracovalo, postaráme se proto i o vzdělávání a odborný růst
  • o stravenkách, notebooku a telefonu asi mluvit nemusíme…

Doplňující informace:

  • místo pracoviště: Praha 4 – Pankrác
  • nástup: dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Michaela Čudová