Key Account Manager pro makléřský obchod

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Obchodní manažer/ka pro makléřský obchod v Českých Budějovicích.

Pracovní náplň:

Hlavní cíle:

  • obchodní spolupráce s vybranými makléřskými společnostmi
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí a navazování kontaktů s novými obchodními partnery
  • odpovědnost za plnění obchodních cílů
  • rozvoj vztahů s makléři
  • modelace a zobchodování nabídek pojistných smluv
  • spolupráce s dalšími odděleními v rámci České pojišťovny

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • uživatelská znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk.B - aktivní řidič (vlastní vozidlo), ochota cestovat
  • výhodou je praxe na obchodně-manažerské pozici
  • výhodou je také předchozí praxe v pojišťovnictví, zkušenost v komunikaci s makléři nebo dealery

Osobnostní předpoklady:

  • komunikační a prezentační dovednosti na velmi dobré úrovni
  • schopnost vést obchodní jednání a argumentovat
  • samostatnost, flexibilita, přesnost a zodpovědný přístup
  • odolnost vůči stresu
  • vysoké pracovní nasazení a proaktivní přístup
  • ochota vzdělávat se - jak po odborné stránce, tak v obchodních dovednostech a nových trendech

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • dynamické prostředí, různorodou práci a skvělý tým
  • velkou míru samostatnosti
  • flexibilní pracovní dobu

Doplňující informace:

  • pracoviště: České Budějovice
  • nástup: 1.9.2019 nebo dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna, a.s.
Martina Havelková
Na Pankráci 1720/123
140 00  Praha-Nusle
Česká republika