MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU - Olomouc

Máte ambice stát se Manažerem obchodního týmu v silné a prosperující firmě?
Reagujte rychle na naši nabídku!

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?
Máte praxi v oboru jako obchodník, poradce či makléř.
Máte ambici řídit tým obchodníků.
Máte přirozenou autoritu. Dokážete si svým profesním i osobním přístupem získat spolupracovníky i klienty.
Jste cílevědomý a aktivní.

Pracovní náplň:

• Posílení obchodních dovedností v oblasti pojišťovnictví
• Zodpovědnost za plnění a výsledky
• Definice a realizace obchodní strategie
• Rozvoj a motivace stávající skupiny obchodníků

Očekáváme:

• Předchozí zkušenosti na obchodní pozici
• Obchodní myšlení, tah na bránu, profesionální přístup
• Schopnost předávat své zkušenosti dále
• Min. SŠ vzdělání s maturitou
• ŘP sk. B

Nabízíme:

• Finanční paušály + odměny z výkonu skupiny
• Odměnu za výkon (obchod, řízení a budování skupiny)
• Manažerské a produktové vzdělávání
• Možnost čerpat firemní benefity
• Zázemí silné a stabilní společnosti

Doplňující informace:

  • Česká pojišťovna obsazuje pozici pro svou dceřinou společnost ČP Distribuce
  • Pracoviště: Olomouc
  • Nástup: dle dohody

Zaujala Vás naše nabídka?

Zašlete nám životopis společně s motivačním dopisem.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Alice Blažíčková