Administrátor/ka likvidace - pojištění čelních skel

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Administrátor/ka likvidace - pojištění čelních skel.

Pracovní náplň

  • Komunikace s klientem na příchozích tel. hovorech zákaznické linky
  • Podpora likvidátorů při zpracování požadavků klientů v oblasti likvidace čelních skel
  • Likvidace jednodušších pojistných událostí
  • Samostatná administrativní činnost a zpracování/vyřešení požadavku klienta
  • Práce na PC s interními systémy

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání (maturita), výhodou technické zaměření
  • Velmi dobrá znalost práce na PC
  • Výborná znalost českého jazyka
  • Samostatnost, spolehlivost, bezkonfliktnost
  • Časová flexibilita
  • Schopnost práce pod tlakem
  • Velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr a plný úvazek
  • Pozici vhodnou pro absolventy bez zkušeností z pojišťovnictví
  • Pozici vhodnou pro start v České pojišťovně
  • Dlouhodobou spolupráci s možností kariérního růstu
  • Bohaté možnosti rozvoje díky mezinárodnímu zázemí Skupiny Generali
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský přístup
  • Zajímavé zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dalších 5 dnů na zdravotní či osobní volno navíc, stravenky v hodnotě 100 Kč, Cafeterie, příspěvek na životní pojištění, nebo penzijní připojištění, výrazné slevy na produkty, sportovní aktivity, úrazové pojištění pro všechny zaměstnance a mnoho dalšího)

Doplňující informace

  • Místo výkonu práce: Brno, Královo Pole
  • Nástup: 1. 8. 2019
  • Výběrové řízení proběhne v úterý 23. 7. 2019

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Kristýna Zárubová
Purkyňova 101
612 00  Brno-Královo Pole
Česká republika