IT Application Security

Česká pojišťovna, člen skupiny Generali , hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici specialisty IT bezpečnosti junior. Hlavním úkolem zaměstnance na této pozici bude návrh a kontrola bezpečnostních pravidel a mechanismů s důrazem na technologickou bezpečnost sítí, UNIX, Windows a databází.

Pracovní náplň:

  • Komunikace s administrátory a vývojáři na technické úrovni.
  • Design kontrolních principů, spolupráce při implementaci a následné vyhodnocování jejich efektivity.
  • Prosazování bezpečnostních požadavků v projektech.
  • Podílení se na přípravě a provádění testů, opravě chyb a zajišťování Quality assurance nových aplikací.
  • Správa a příprava testovací prostředí, podílení se na automatizaci příprav, testů a vyhodnocení.
  • Spolupráce na projektech v oblasti technické bezpečnosti.
  • Správa a rozvoj firemních testovacích nástrojů, norem a pravidel.
  • Spolupráce na interních a externích bezpečnostních auditech.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, případně SŠ, ideálně technické zaměření
  • Znalost síťových protokolů
  • Znalost protokolů pro zabezpečený přenos dat
  • Bezpečnostní povědomí
  • Předchozí zkušenosti s problematikou aplikačních bezpečnostních testů
  • Zkušenosti z realizovaných projektů z různých oblastí IT (programování, správa, testování)
  • Základní znalost programovacích jazyků (Java, .Net, Javascript, PL/SQL)
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Znalost reverzního inženýrství
  • Znalost technické AJ
  • Schopnost a ochota samostatně řešit problémy
  • Strukturovanost
  • Pečlivost

Výhodou:

  • Znalost mluvené Aj

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, silné společnosti
  • Perspektiva kariérového růstu
  • Bohatý systém benefitů (příspěvek do cafeterie 10 000 Kč/rok, 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, multisport karta, slevy na havarijní, cestovní a další pojišttění

Doplňující informace:

  • pracoviště: Praha 4 - Pankrác
  • nástup: Dohodou

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Hana Rudlová
Na Pankráci 123/7020
140 21  Praha-Nusle
Česká republika