Poradce pro firemní klienty - Pelhřimov

Klienti jsou pro nás na prvním místě a je důležité, aby se k nám vždy rádi vraceli a my jim nabídli komplexní servis a poradenství. Pro posílení týmu obchodních poradců v Pelhřimově hledáme kolegu či kolegyni, kteří se budou věnovat zavedené firemní klientele.

Pracovní náplň

  • Poradenství a servis svěřené firemní klientely
  • Zpracování návrhu a uzavírání pojistných smluv s klienty
  • Prodej pojistných a finančních produktů v oblasti pojištění průmyslových rizik
  • Administrativní činnost spojená s uzavíráním smluv
  • Možnost práce s dalšími produkty ČP a.s.

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe v oblasti prodeje nejlépe finančních produktů výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Čistý trestní rejstřík
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Atraktivní finanční odměnu (fixní částka + nadprůměrná provize z obchodu)
  • Prestižní práci pro podnikatelskou klientelu
  • Samostatnost a možnost řízení svého času
  • Propracovaný systém vzdělávání pro Váš další rozvoj
  • Sílu značky Česká pojišťovna, zázemí stabilní a silné sppolečnosti
  • Zvýhodněný operativní leasing

Doplňující informace

  • Česká pojišťovna obsazuje pozici pro svou dceřinou společnost ČP Distribuce
  • pracoviště: Pelhřimov
  • nástup: dle dohody

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt

Česká pojišťovna a.s.
Alice Blažíčková