71 volných pozic v Obchod a péče o klienty

Kraj:
Obor:
Typ pozice:
Vyberte kraj
Vyberte obor
Vyberte typ pozice

Nenašli jste vhodnou pozici? Zašlete nám svůj životopis.

Hledáme chytré hlavy

Průběh výběrového řízení

 • Posoudíme váš životopis

  Po obdržení vašeho životopisu srovnáme všechny potřebné údaje s klíčovými požadavky uvedenými v inzerátu. V případě, že je třeba upřesnit nějaké informace, napíšeme Vám nebo zavoláme. Pokud se nám váš profil bude líbit, obdržíte od nás emailem pozvánku na osobní pohovor. Její součástí může být u některých pozic také zadání na zpracování případové studie.

 • Pozveme vás do prvního kola

  Do tohoto kola vybíráme nejvhodnější kandidáty dle kritérií v životopisu.

  Jak to probíhá:

  • Formou skupinového výběrového řízení (tzv. assessment centre), v rámci kterého vás čeká řešení zajímavých situací, se kterými se můžete v naší praxi běžně setkat. Cílem této formy je především navození co nejvíce reálné atmosféry, abyste poznali, co vás u nás čeká a také jste v přirozeném prostředí nejlépe projevili své přednosti a dovednosti.
  • Formou individuálních rozhovorů, kdy se v rámci jednoho dne budete mít příležitost setkat s vaším budoucím přímým nadřízeným, se zástupcem HR a kolegou z jiného týmu. Tímto způsobem máte možnost poznat své budoucí kolegy a vyptat se jich na vše, co vás zajímá.

  Doplňkově se při pohovoru na některé pozice můžete setkat i s testováním vašich odborných a jazykových znalostí, či online dotazníkem pro posouzení vašeho osobnostního profilu. V rámci zpětné vazby od nás výsledky on-line diagnostiky dostanete v každém případě.

 • Užší výběr ve druhém kole

  Druhé kolo vás může čekat například u manažerských pozic. Probíhá formou rozhovoru „jeden na jednoho“ s vaším případným přímým nadřízeným. Tím získáte jedinečnou příležitost do detailu prodiskutovat vaše představy a sladit je těmi našimi.

Slovo HR ředitelky České pojišťovny

Katarína Bobotová

Jsme mnoha lety prověřenou společností, která stojí při mnoha životních situací našich klientů. Jsme společností, která svými aktivitami chrání mnoho lidských životů a na kterou se mohou klienti kdykoliv obrátit pro pomocnou ruku. Naše profesionální zázemí, mnoholetá zkušenost, odbornost a inovativnost dává našim klientům důvěru a loajalitu.

Všechno co děláme, děláme s tímto vědomím. Věříme, že pokud svými činy každý z nás bude inspirovat své okolí, nebude lhostejný i k maličkostem a drobným problémům, pokud naše nadšení a energie pomáhá našim kolegům a klientům, pokud máme chuť měnit a zlepšovat sami sebe, s hlubokým respektem k našemu okolí, vytváříme tak prostředí a podmínky, které nám umožní naplňovat naše poslání.

Jsme hrdí na naše úspěchy a zároveň jsme si vědomi závazku, který z toho plyne. Nikdy bychom tohoto postavení nedosáhli bez našich zaměstnanců.

Věříme totiž, že společnost je právě taková, jací jsou její lidé. Každý z nich má možnost každodenně přispět k našemu úspěchu, najít a uplatňovat to co skutečně umí, učit se nové věci, posouvat hranice možného, aktivně ovlivňovat co se okolo něj děje, zlepšovat se.

A právě takové spolupracovníky hledáme a chceme do našich týmů.

Katarína Bobotová
HR ředitelka